blog-grid

Golcümüz İsmail Kaya’nın doğumgününü antreman sonrası kutladık. Doğumgünün kutlu olsun Ismail Kaya        

blog-grid

Teşekkür

Kulübümüze 10 adet futbol topu desteği veren Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu‘na ve başta federasyon başkanı sayın Metin Bulut olmak üzere tüm federasyon çalışanlarına teşekkür ederiz.

blog-grid

İç transferde stoperimiz Halil İbrahim Ergün ile sözleşme yeniledik. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.    

blog-grid

İç transferde ortasaha oyuncumuz Şeref Uyanık ile sözleşme yeniledik. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.  

blog-grid

İç transferde ortasaha oyuncumuz Batuhan Nalbantoğlu ile sözleşme yeniledik. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.      

blog-grid

Geçen sezon 1905 Serikspor U17 takımıyla başarılı bir grafik çizen Seven Mert Kurtan ile anlaşma sağlanmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı ailesine hoş geldin diyor; başarılar diliyoruz.  

blog-grid

Geçen sezon 1905 Serikspor U17 takımıyla başarılı maçlar çıkartan Rıza Emir Çelebioğlu ile anlaşma sağlanmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı ailesine hoş geldin diyor; başarılar diliyoruz.      

blog-grid

İç transferde ortasaha oyuncumuz Mert Can çolak ile sözleşme yeniledik. Bu transferle birlikte U19 ligi için iç transferi kapatmış olduk. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.

blog-grid

Geçen sezona Antalyagücü U17 takımıyla başlayan ve U19 takımıyla devam eden İbrahim Aydemir ile anlaşma sağlanmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı ailesine hoş geldin diyor; başarılar diliyoruz.        

blog-grid

Kulübümüzün Futbol Şube Sorumluluğu görevi için sayın Süleyman Ögen ile anlaşmaya varılmıştır. Süleyman hocamız, başta A takım, genç takımlar ve futbol okulları olmak üzere kulübümüzün tüm futbol faaliyetlerinin genel koordi...