blog-grid

Korkuteli Tanspor’un gelecek vaat eden kalecisi Isa Bozkurt AS ile sözleşme imzalanmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı Ailesine hoş geldin diyor; yeni sezonda başarılar diliyoruz.   /  

blog-grid

Geçen sezona Laraspor’un U17 takımıyla başlayan ve U19 takımı ile devam eden genç yetenek Adnan Yanarışık ile anlaşmaya varılmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı Ailesine hoş geldin diyor; yeni sezonda başarılar diliyoruz.  

blog-grid

FUTBOL SENİ ÇAĞIRIYOR

Gerek çocuklarımıza ve gençlerimize spor yaptırarak onları kötü alışkanlıklardan, ekran bağımlılığından ve obeziteden korumak; gerekse ülke sporuna elit sporcular yetiştirmek amacıyla Çakallıklı Spor Kulübü Futbol Okulu, U11-U12-U...

blog-grid

Kulübümüz maç formalarımız için 2019-20 sezonunda ünlü İtalyan spor giyim markası KAPPA ile çalışma kararı almıştır. KAPPA’nın kulübümüz için özel tasarladığı formaları taraftarlarımızın beğenisine sunuyoruz.    

blog-grid

Ortasaha oyuncusu ÖMER MUSTAFA ARI ile anlaşmaya varılmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı Ailesine hoş geldin diyor; yeni sezonda başarılar diliyoruz.  

blog-grid

HOŞ GELDİN ZAHİD AYIN

Kanat oyuncusu Zahid Ayın ile anlaşmaya varılmıştır. Futbolcumuza Çakallıklı Ailesine hoş geldin diyor; yeni sezonda başarılar diliyoruz.