HOŞ GELDİN SEYİT AHMET KOCACAN

U11-U12-U13-U14 Futbol takımlarımızın altyapı koordinatörlüğü görevi için sayın Seyit Ahmet Kocacan ile anlaşmaya varılmıştır.

Seyit hocamıza kulübümüze hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

Kulüp başkanımız Bora Aktürk transferle ilgili olarak “Seyit hocamız genç yaşına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş, akademik kariyeri ve mesleki deneyimi olan bir hocamız. Altyapımızın eski deyimle yıldızlar kategorisini Seyit hocamıza emanet ettik. Kendisinin yüze Atatürk’ümüzün dediği gibi ZEKİ, ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLI sporcular yetiştireceğine inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

Seyit Ahmet Kocacan kimdir?

1991 İstanbul doğumlu olan Seyit Ahmet Kocacan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden 2014 yılında mezun olmasını takiben aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Ensititüsü’nde Rekreasyon alanında başladığı yüksek lisans eğitimini de 2017 yılında tamamlamıştır.

Futbol Antrenörü olarak Muğlaspor, Muğla Üniversitesi, Muratpaşa Belediyespor, Özer Gençlik Spor gibi kulüplerde antrenörlük yapan hocamız, Muğla Antalyaspor Futbol Okulu, Antalya Altınordu Futbol Okulu, Antalya Beşiktaş Futbol Okulu gibi bir çok futbol okulunda da antrenör olarak çalışmıştır.

Hocamız aynı zamanda Mustafa Kemal Okulları’nda da son 5 yıldır Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Share Now

Related Post