HOŞ GELDİN SN. BÜLENT TURNA

Kulübümüzün futbol A Takım Teknik Direktörlüğü görevi için sayın Yrd. Doç. Dr. Bülent Turna ile anlaşmaya varılmıştır.
Kulüp başkanımız Bora Aktürk transferle ilgili olarak “Bülent Hocamız hem çok değerli bir akademisyen hem de gerçek bir futbol tutkunu. Hocamızın gerek üst düzey akademik uzmanlığı, bilgi birikimi ve deneyiminden gerekse futbola olan tutkusundan kulüp olarak yararlanarak üst liglere, şampiyonluklara doğru yürüyeceğimize inanıyoruz. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Teknik Direktörümüz Bülent Turna da transferle ilgili duygularını şu şekilde ifade etti: “Yeni kulübümüzde profesyonel anlayış ve uygulama ile amatör ruhla hedeflerimize ulaşacağız. Amatör liglere her şeyiyle profesyonel bir kulüp anlayışını uygulayacağız. Gerek antrenmanlarımızda gerek futbolun yönetimi bakımından tamamiyle profesyonel bir uygulama içinde olacağız. Kısacası amatöre profesyonel bilinci aşılayıp bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıp kulübümüzü Antalya’da adından söz ettirir ve sürdürebilir bir noktaya taşıma azmi içerisinde olacağız”
BÜLENT TURNA KİMDİR?
10 Haziran 1979 tarihinde Trabzon’da doğan ve futbola Kurtuluşspor’da başlayan Bülent Turna çeşitli takımlarda forma giydikten sonra akademik kariyere yönelmiş ve Kocaeli Üniversitesi’nden lisans; Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yüksek lisans ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde doktorasını tamamlayarak futbol branşında Hareket ve Antreman Bilimi uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hocamızın akademik kariyerinde çeşitli alanlarda kitap ve uluslararası hakemli dergilerde futbolda performans üzerine çok sayıda makaleleri bulunmaktadır
Teknik direktörlük kariyerinde Trabzonsporlular takımı ile namağlup şampiyonluk yaşayan hocamıza Çakallıklı Ailesine hoş geldin diyor; başarılar diliyoruz..
 
Share Now

Related Post