HOŞ GELDİN SN. SÜLEYMAN ÖGEN

Kulübümüzün Futbol Şube Sorumluluğu görevi için sayın Süleyman Ögen ile anlaşmaya varılmıştır.

Süleyman hocamız, başta A takım, genç takımlar ve futbol okulları olmak üzere kulübümüzün tüm futbol faaliyetlerinin genel koordinasyonundan sorumlu olacaktır.

Hocamız, gündelik futbol faaliyetlerinin yanısıra, futbol şubesinin kurumsal yapılanması ve organizasyonu, tesisleşme, kulüp antrenörlerinin ve oyuncularının kişisel gelişimi, antreman teknikleri ve metotlarının geliştirilmesi ve elit sporcular yetiştirilmesi gibi konularda da sahip olduğu bilgi birikimi ve vizyonuyla kulübümüze yön verecek ve danışmanlık yapacaktır.

Transferle ilgili olarak kulüp başkanımız Bora Aktürk “Süleyman hocamızla ilk tanıştığımız andan itibaren futbola bakış açımızın ve vizyonumuzun örtüştüğünü gördük ve birlikte çok güzel projeler geliştireceğimize inanarak kendisini futbolun CEO’luğu görevine getirdik.

Hocamızın sahip olduğu engin deneyimi ve bilgi birikimi ile kulübümüzü çok iyi yerlere getireceğinden kuşkumuz yoktur. Hocamıza görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Futbol Şube Sorumlumuz Süleyman Ögen de transferle ilgili duygularını şu şekilde ifade etti: “Çakallıklı Spor Kulübünü seçmemin en önemli nedeni Başkan Bora AKTÜRK’tür. Başkanın dürüst, kişilikli, bilgili, inançlı ve hedefi olan bir kişi olması, bununla beraber antrenörlerine ve futbolcularına “DEĞER” vermesi, takımına ve futbolcularına hedef koyması, ileriye yönelik yapılanma düşüncesinin olması, en önemlisi futbolu çok sevmesi, benim bu ailenin bir parçası olmamda büyük çaba harcaması kararımda etkili oldu”

SÜLEYMAN ÖGEN KİMDİR?

01 Mart 1967 tarihinde Antalya’da doğan ve futbola Merkez Gençlikspor’da başlayan Süleyman Ögen Antalyaspor genç takımında yetişerek profesyonel futbolculuk kariyerine adım atmış ve Kırşehirspor, Antalya Yolspor, Antalya Özel İdarespor, Talyaspor ve Yenikapı Gençlerbirliğispor gibi takımlarda forma giymiştir.

UEFA Elit A lisansı sahibi olan ve teknik direktörlük kariyerinde Antalya Körfezspor, Tarımspor, 10 yıl süreyle Konyaaltı Belediyespor, Manavgat Evrensekispor gibi Antalya’nın önde gelen takımlarında çalışan hocamız son olarak Serik Belediyespor’da Altyapı Koordinatörü olarak görev almıştır.

 

Share Now

Related Post